Range Units (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka

en: Comma
bs: Zarez
