Range Units (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Minimum
fa: حداقل

en: Space
fa: فاصله

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Comma
fa: کاما

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fa: حداقل مقداری که در این فیلد مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداقل خالی بگذارید.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fa: حداکثر مقداری که در این فیلد مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداکثر خالی بگذارید.

en: Thousand marker
fa: علامت هزارگان
