Range Units (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: From
fr: A partir de

en: Custom
fr: Personnalisé

en: to
fr: à

en: Unit
fr: Unité

en: unit
fr: unité

en: Space
fr: Espace

en: Decimal point
fr: Marqueur décimal

en: Comma
fr: Virgule

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fr: La valeur minimale qui doit être autorisée dans ce champ. Laisser vide pour ne pas imposer de minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fr: La valeur maximale qui doit être autorisée dans ce champ. Laisser vide pour ne pas imposer de maximum.

en: Thousand marker
fr: Marqueur des milliers

en: From value
fr: Valeur De

en: To value
fr: Valeur À

en: Thin space
fr: Espace fin
