Range Units (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Maximum
he: מקסימום

en: Unit
he: יחידה

en: unit
he: יחידה

en: Minimum
he: מינימום

en: Space
he: רווח

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Comma
he: פסיק
