Range Units (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: - None -
is: - Ekkert -

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Comma
is: Komma
