Range Units (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: From
ja: 送信元

en: Custom
ja: カスタム

en: Maximum
ja: 最大

en: Unit
ja: 単位

en: Minimum
ja: 最小

en: Space
ja: スペース

en: Decimal point
ja: 小数点

en: Comma
ja: コンマ

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ja: このフィールドで入力が許可される最小値。空白にすると最小値はなくなります。

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ja: このフィールドで入力が許可される最大値。空白にすると最大値はなくなります。

en: Thousand marker
ja: 千の位の印

en: Apostrophe
ja: アポストロフィー（'）

en: Thin space
ja: 細い空白
