Range Units (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Space
km: ទំហំ

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
km: តម្លៃ​អប្បបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ ។ ទុក​ចន្លោះ ​សម្រាប់​គ្មាន​អប្បបរមា ។

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
km: តម្លៃ​អតិបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ​ ។ ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​គ្មាន​អតិបរមា ។

en: Thousand marker
km: សញ្ញា​សម្គាល់​ខ្ទង់​ពាន់
