Range Units (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Minimum
lv: Minimums

en: Space
lv: Atstarpe

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs
