Range Units (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Comma
ne: अल्पविराम
