Range Units (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: to
nl: naar

en: Unit
nl: Eenheid

en: unit
nl: eenheid

en: Space
nl: Spatie

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Thin space
nl: Dunspatie
