Range Units (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Maximum
pl: Maksimum

en: to
pl: do

en: Unit
pl: Jednostka

en: Space
pl: Odstęp

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Comma
pl: Przecinek

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: Thousand marker
pl: Separator tysięcy

en: Apostrophe
pl: Apostrof

en: Thin space
pl: Mały odstęp
