Range Units (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Unit
sk: Jednotka

en: unit
sk: kus

en: Space
sk: Medzera

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov
