Range Units (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica
