Range Units (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Maximum
sr: Максимално

en: Unit
sr: Јединица

en: Minimum
sr: Минимално

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде
