Range Units (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: From
tr: Kimden

en: Custom
tr: Özel

en: Maximum
tr: En fazla

en: Unit
tr: Birim

en: Minimum
tr: En az

en: Space
tr: Boşluk

en: Decimal point
tr: Ondalık nokta

en: Comma
tr: Virgül

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
tr: Bu alanda kullanılabilecek minimum değer. Minimum değer kullanmak istemiyorsanız boş bırakın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
tr: Bu alanda kullanılabilecek maksimum değer. Maksimum değer kullanmak istemiyorsanız boş bırakın.

en: Thousand marker
tr: Basamak gruplandırma simgesi

en: Apostrophe
tr: Kesme işareti

en: Thin space
tr: İnce boşluk
