Rate (3.0.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Never
ast: Nunca

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Count
ast: Cuenta

en: Results
ast: Resultaos
