Rate (3.0.0) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Hide summary
bn: সারসংক্ষেপ লুকান
