Rate (3.0.0) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Never
eo: Neniam

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Average
eo: Meznombro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Results
eo: Rezultoj

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Read only
eo: Nur legebla

en: disable
eo: malŝalti

en: Apply
eo: Apliku

en: Rate
eo: Noto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Fivestar
eo: Kvinstelo

en: Asc
eo: kreske
