Rate (3.0.0) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Voting
lv: Balsošana

en: Never
lv: Nekad

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Entity
lv: Entītija

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Results
lv: Rezultāti

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: disable
lv: izslēgt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Rate
lv: Likme

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Sum
lv: Summa

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Fivestar
lv: Pieczvaigžņu

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Result summary
lv: Rezultātu kopsavilkums

en: Comment types
lv: Komentāru veidi
