Rate (3.0.1) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Never
ar: أبدا

en: Custom
ar: مخصص

en: Comment
ar: التعليق

en: Average
ar: متوسط

en: Count
ar: العدد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Template
ar: القالب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Entity
ar: الكيان

en: Results
ar: النتائج

en: Display label
ar: عرض اللافتة

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Read only
ar: للقراءة فقط

en: disable
ar: تعطيل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Sum
ar: المجموع

en: - All -
ar: - الكل -

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Entities
ar: الكيانات

en: Hide summary
ar: إخفاء الموجز

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
