Rate (3.0.1) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
