Rate (3.0.1) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Points
he: נקודות

en: Block
he: בלוק

en: Voting
he: הצבעה

en: Never
he: אף פעם

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Entity
he: יישות

en: Immediately
he: מיידית

en: Results
he: תוצאות

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: disable
he: השבתה

en: Apply
he: החל

en: Rate
he: דרג

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Sum
he: סְכוּם

en: Value type
he: סוג ערך

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Entities
he: ישויות

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Hide description
he: הסתרת התיאור

en: Comment types
he: סוגי תגובות
