Rate (3.0.1) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Points
hu: Pontok

en: Block
hu: Blokk

en: Voting
hu: Szavazás

en: Never
hu: Soha

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Desc
hu: Csökk

en: Class
hu: Osztály

en: Template
hu: Sablon

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Entity
hu: Entitás

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Results
hu: Eredmények

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Percentage
hu: Százalék

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Read only
hu: Csak olvasható

en: disable
hu: letiltás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Rate
hu: Mérték

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Sum
hu: Összegzés

en: Value type
hu: Értéktípus

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Anonymous vote rollover
hu: Be nem jelentkezett felhasználók szavazatainak göngyölítése

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entities
hu: Entitások

en: Hide summary
hu: Összefoglaló elrejtése

en: Rate settings
hu: Árak beállításai

en: Label position
hu: Címke helyzete

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Hide label
hu: Címke elrejtése

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: Result summary
hu: Eredmény összegzése

en: Hide description
hu: Leírás elrejtése

en: Comment types
hu: Hozzászólástípusok
