Rate (3.0.1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Sum
si: මුළු ගණන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
