Rate (3.0.1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Count
sl: Število

en: Results
sl: Rezultati

en: Read only
sl: Samo branje

en: disable
sl: onemogoči

en: Machine name
sl: Strojno ime
