Rate (3.0.1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Count
sq: Numri

en: Results
sq: Rezultatet

en: Read only
sq: Vetëm lexim

en: disable
sq: çaktivo
