Rate (3.0.1) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: Full
te: పూర్తి

en: Results
te: ఫలితాలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Sum
te: మొత్తం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
