Rate (3.1.0) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Never
be: Ніколі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Count
be: Колькасць

en: Template
be: Шаблон

en: Function
be: Функцыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Entity
be: Сутнасць

en: Results
be: Вынікі

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Read only
be: Толькі чытанне

en: disable
be: адключыць

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Hide summary
be: Схаваць падсумаванне

en: Result summary
be: Падсумаванне вынікаў
