Rate (3.1.0) - en to cs translation catalogue (58 entries)

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: Points
cs: Body

en: Block
cs: Blok

en: Voting
cs: Hlasování

en: Never
cs: Nikdy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Comment
cs: Komentář

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Desc
cs: Sestupně

en: Class
cs: Třída

en: Option
cs: Možnost

en: Template
cs: Šablona

en: Function
cs: Funkce

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Results
cs: Výsledky

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Percentage
cs: Procenta

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: disable
cs: vypnout

en: Apply
cs: Použít

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entities
cs: Entity

en: Hide summary
cs: Skrýt souhrn

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Hide label
cs: Skrýt popisek

en: Entity types
cs: Typy entit

en: Result summary
cs: Souhrn výsledků

en: Hide description
cs: Skrýt popis

en: Comment types
cs: Typy komentářů
