Rate (3.1.0) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Never
el: Ποτέ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Desc
el: Φθί

en: Class
el: Κλάση

en: Option
el: Επιλογή

en: Function
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Entity
el: Οντότητα

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Display label
el: Ετικέτα πεδίου

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Read only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Sum
el: Άθροισμα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Entities
el: Οντότητες

en: Hide summary
el: Απόκρυψη περίληψης

en: Add another option
el: Προσθήκη επιπλέον επιλογής

en: Asc
el: Αύξ

en: Result summary
el: Περίληψη αποτελέσματος

en: Comment types
el: Tύποι σχολίων
