Rate (3.1.0) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Comment
fil: Puna

en: Read only
fil: Basahin lamang
