Rate (3.1.0) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Average
ml: ശരാശരി
