Rate (3.1.0) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Option
my: ရွေးရန်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Results
my: ရလဒ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
