Rate (3.1.0) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Never
nn: Aldri

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: Class
nn: Klasse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Read only
nn: Berre les

en: disable
nn: deaktiver

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Hide summary
nn: Skjul ingress
