Rate (3.1.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ
