Rate (3.1.0) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Points
sk: body

en: Block
sk: Blok

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Class
sk: Trieda

en: Option
sk: Možnosť

en: Template
sk: Šablóna

en: Function
sk: Funkcia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Entity
sk: Entita

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Results
sk: Výsledky

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis

en: Percentage
sk: Percent

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Read only
sk: Iba čítanie

en: disable
sk: vypnúť

en: Apply
sk: Použiť

en: Rate
sk: Sadzba

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Entities
sk: Entity

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Result summary
sk: Výsledný súhrn

en: Comment types
sk: Typy komentárov
