Rate (3.2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (59 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Voting
ca: Votació

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: Class
ca: Classe

en: Option
ca: Opció

en: Template
ca: Plantilla

en: Function
ca: Funció

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Entity
ca: Entitat

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Results
ca: Resultats

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Percentage
ca: Percentatge

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Read only
ca: De només lectura

en: disable
ca: inhabilita

en: Apply
ca: Aplica

en: Rate
ca: Impost

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Sum
ca: Suma

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entities
ca: Entitats

en: Hide summary
ca: Amaga el resum

en: Master
ca: Mestre

en: Hide label
ca: Amaga l'etiqueta

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Result summary
ca: Resum de resultats

en: Hide description
ca: Amaga la descripció

en: Comment types
ca: Tipus de comentaris
