Rate (3.2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Never
kk: Ешқашан

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Count
kk: Саны

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Read only
kk: Оқу ғана
