Rate (3.2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Count
ku: ژمارە

en: Function
ku: فرمان

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: About
ku: دەربارە

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە
