Rate (3.2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: All
pl: Wszystko

en: Points
pl: Punkty

en: Block
pl: Blok

en: Voting
pl: Ocena

en: Never
pl: Nigdy

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Average
pl: Średnia

en: Count
pl: Liczba

en: Desc
pl: Malejąco

en: Class
pl: Klasa

en: Option
pl: Opcja

en: Template
pl: Szablon

en: Function
pl: Funkcja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Entity
pl: Encja

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Results
pl: Wyniki

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Percentage
pl: Procenty

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: disable
pl: wyłącz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Rate
pl: Oceń

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Sum
pl: Suma

en: Value type
pl: Typ wartości

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entities
pl: Encje

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Add another option
pl: Dodaj kolejną opcję

en: Rate widgets
pl: Kontrolki ocen

en: Manage rating widgets.
pl: Zarządzanie kontrolkami oceny.

en: Label position
pl: Pozycja etykiety

en: Thumbs up
pl: Kciuk w górę

en: Thumbs up / down
pl: Kciuk w górę / dół

en: Emotion
pl: Emocje

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Hide label
pl: Ukryj etykietę

en: Entity types
pl: Typy encji

en: Result summary
pl: Podsumowanie wyniku

en: Hide description
pl: Ukryj opis

en: Bot detection
pl: Wykrywanie botów

en: Invalid API-key.
pl: Nieprawidłowy klucz API

en: Comment types
pl: Typy komentarzy
