Rate (3.2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Never
ps: هيڅکله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Count
ps: شمیر

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Results
ps: پایلې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
