Rate (3.2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (58 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opțiuni

en: All
ro: Toate

en: Points
ro: Puncte

en: Block
ro: Bloc

en: Voting
ro: Votare

en: Never
ro: Niciodată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Comment
ro: Comentariu

en: Average
ro: Medie

en: Count
ro: Contor

en: Desc
ro: Descendent

en: Class
ro: Clasă

en: Option
ro: Opțiune

en: Template
ro: Șablon

en: Function
ro: Funcţie

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Full
ro: Complet

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Entity
ro: Entitate

en: Results
ro: Rezultate

en: Display label
ro: Etichetă de afișare

en: Percentage
ro: Procentaj

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Read only
ro: Numai citire

en: disable
ro: dezactivare

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Sum
ro: Sumă

en: Value type
ro: Tipul valorii

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Entities
ro: Entități

en: Hide summary
ro: Ascunde rezumat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity types
ro: Tipuri de entități

en: Result summary
ro: Rezumatul rezultatului

en: Hide description
ro: Ascundeți descrierea

en: Comment types
ro: Tipuri de comentarii
