Rate (3.2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Entities
sr: Ентитети
