Rate (3.2.0) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Never
af: Nooit

en: Comment
af: Kommentaar

en: Results
af: Resultate

en: Read only
af: Slegs lees

en: disable
af: deaktiveer

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
