Rate (3.2.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Display label
am: መሰየሚያውን አሳይ

en: Read only
am: ንባብ ብቻ
