Rate (3.2.0) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Points
az: Xallar

en: Block
az: Blok

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: Option
az: Seçim

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Entity
az: Entiti

en: Display label
az: Ekran etiket

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Sum
az: Cəm

en: Value type
az: Qiymət növü

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Entities
az: Entitilər

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Entity types
az: Varlıq növləri

en: Result summary
az: Nəticə xülasəsi

en: Hide description
az: Təsviri gizlədin

en: Comment types
az: Şərh növləri
