Rate (3.2.0) - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Points
gl: Puntos

en: Block
gl: Bloque

en: Voting
gl: Votando

en: Never
gl: Nunca

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Class
gl: Clase

en: Option
gl: Opción

en: Template
gl: Modelo

en: Function
gl: Función

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Entity
gl: Entidade

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Results
gl: Resultados

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Read only
gl: Só lectura

en: disable
gl: desactivar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Rate
gl: Valoración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Sum
gl: Suma

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Entities
gl: Entidades

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo
