Rate (3.2.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
