Rate (3.2.0) - en to ru translation catalogue (64 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Options
ru: Опции

en: All
ru: Все

en: Points
ru: Баллы

en: Block
ru: Блок

en: Voting
ru: Голосование

en: Never
ru: Никогда

en: Custom
ru: Собственная

en: Comment
ru: Комментарий

en: Average
ru: В среднем

en: Count
ru: Количество

en: Desc
ru: По убыванию

en: Class
ru: Класс

en: Option
ru: Опция

en: Template
ru: Шаблон

en: Function
ru: Функция

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Full
ru: Полный

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Entity
ru: Сущность

en: Immediately
ru: Немедленно

en: Results
ru: Результаты

en: Display label
ru: Метка для показа

en: Percentage
ru: Процент

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Read only
ru: Только чтение

en: disable
ru: отключить

en: Apply
ru: Применить

en: Rate
ru: Ставка

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Sum
ru: Сумма

en: Value type
ru: Тип значения

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Anonymous vote rollover
ru: Промежуток времени для анонимных голосов

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entities
ru: Сущности

en: Hide summary
ru: Скрыть краткое содержание

en: Label position
ru: Отображение метки

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Hide label
ru: Скрыть метку

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Result summary
ru: Сводка результатов

en: Hide description
ru: Скрыть описание

en: Comment types
ru: Типы комментариев
