Rate (3.2.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: About
se: Birra
